Nasi trenerzy

Paula Michalik

Trenerka i dziennikarka radiowa.

Specjalizuje się w rozwoju kompetencji sprawnej komunikacji i budowy zespołu a także autoprezentacji i emisji głosu. Szkoli od 11-tu lat głównie metodą gier i symulacji, z zastosowaniem narzędzi coachingowych.

Mocną stroną Pauli jest jej energetyczna osobowość i poczucie humoru, oraz dwudziestoletnie doświadczenie pracy w korporacjach medialnych, gdzie była odpowiedzialna zarówno za pracę nad produkcją i emisją programów jak budowanie zespołów. Szkolenia i treningi prowadzi po polsku i angielsku.

Agnieszka Szymańska

Trenerka i coach

Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, zarządzania zespołem, motywacji, zarządzania emocjami w sytuacji zmian oraz radzenia sobie ze stresem. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys oraz Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ, aktualnie kończy Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiada certyfikację z metody badania Kwestionariuszem Odporności Psychicznej.

W szkoleniach i coachingu korzysta z różnych metodologii jednak jej główną osią pracy jest diagnoza problemów i aktywne poszukiwanie rozwiązań.

Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta. Jej motto brzmi: „Zmień swoje myśli a zmienisz swój świat” N.V. Peale